מחשבה קדימה | אלון ברוידא | יעוץ לעסק משפחתי | מעבר בין-דורי | יעוץ לשותפויות | הדרכת דור ההמשך | עסקים משפחתיים - ביטחון עצמי בעסק המשפחתי

טלפון:09-7880210  •  פקס:09-7880216
 
עקבו אחרינו

 
חפש באתר:  

צור קשר מהיר
מפגשים / הרצאות קרובות
לברור פרטים על המפגשים הקרובים צלצל   09-7880210
 
ביטחון עצמי בעסק המשפחתי
דף הבית >> מאמרים >> ביטחון עצמי בעסק המשפחתי

מאת: רו"ח אלון ברוידא

הביטחון העצמי שלנו תלוי במידה רבה בדרך בה אנחנו מסתכלים על עצמנו. יש המגמדים את עצמם יש המגדילים את עצמם ויש הרואים את עצמם כפי שהם. יש היודעים להתעלם מדברים שאחרים אומרים עליהם ויש שעוצרים את התפתחותם בגלל חוסר ההערכה של אמא, אבא, מורה, חבר או אדם כלשהו – בשלב כזה או אחר בחייהם.

בעסקים משפחתיים רבים אנו מוצאים את "הבן של" או את "הבת של" שאבא נתן להם הכל מבחינה חומרנית, כספית אבל גזל מהם את ביטחונם העצמי בביקורת מתמדת ובגימוד יכולותיהם.
הביקורת של אבא מקורה, במקרים רבים, לא בבעיה של הילד, אלא דווקא בפחד של אבא מאובדן שליטה בעסק שהוא הקים, עם כניסת הבן שלו.

כדי לחזק ביטחון עצמי עלינו לסייע לילדינו לנסות וללמוד מהטעויות שעשו ולא להענישם בגין טעויות וכישלונות. כדאי לנו לראות בטעויות בסיס לשיפור עתידי, בסיס ללימוד והסקת מסקנות לצורך שיפור.
צ'רצ'יל אמר: "אם לא הייתי עושה טעויות לא הייתי עושה כלום"

אל תתן, לשום אדם קרוב אליך ככל שיהיה לפגוע בביטחון העצמי שלך. גלה את התחומים בהם אתה מוכשר.
גם אם אינך מוכשר בתחום אחד אין זה אומר שאין לך כישרון בתחום אחר, אם אינך מוכשר במתמטיקה אין זה אומר שאתה חסר כישרון בציור. המגרעות שלך בתחום אחד יכולות להיות היתרון שלך בתחום אחר.

אבא המעוניין בהעברת העסק לדור הבא, לילדיו, חייב להשקיע באופן אישי ולהתמודד עם יכולתם של ילדיו.
רק אבא שיחליט שהוא מעוניין להכניס ולשלב את ילדיו לעסק המשפחתי, יצליח לשמר את עסקו המשפחתי.
אם אתם מרגישים שאתם זקוקים להכוונה, הדרכה בדרך להובלת תהליך שכזה תוך חיזוק הקשר המשפחתי, חיזוק הביטחון העצמי של ילדך והפיכתם לצוות מוביל ומנצח, נשמח לשמוע, להדריך ולסייע:
לתאום פגישה התקשר עכשיו: 09-7880210

מחשבה קדימה בהנהלת רו"ח אלון ברוידא, היא חברת הייעוץ המובילה והותיקה בישראל לעסקים משפחתיים ולבני משפחות השותפים בעסקים  משפחתיים. אנו שם כדי להיות לצידכם ולסייע לכם בקבלת החלטות על בסיס ניסיון וידע שנצבר בטיפול בלמעלה מ-1600 משפחות ועסקים בארץ ובחו"ל. בצוות מחשבה קדימה אנשי מקצוע מומחים בתחום -  העסקי, הכלכלי, המסויי, הבנקאי, המשפטי  והרגשי.

לפרטים נוספים ולתאום פגישה עם רו"ח אלון ברוידא, ניתן לכתוב לנו בעמוד "צור קשר" או להתקשר לטלפון 09-7880210 
 

מחשבה קדימה – ייעוץ לעסקים משפחתיים הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל את תחום העסקים המשפחתיים מאז 1987, המתמחה בעיצוב וגיבוש תוכניות עסקיות ופתרונות מעשיים שיאפשרו המשכיות בעלות וניהול חברות משפחתיות ע"י דור ההמשך.
מחשבה קדימה בהנהלתו של רו"ח אלון ברוידא יוצרת תוכנית עסקית הממקסמת את פוטנציאל החברה ונותנת מענה מיטבי מבחינה פיננסית, חוקית, עסקית ובין אישית.
מחשבה קדימה – ייעוץ לעסקים משפחתיים, מדריכה, מגבשת ומכינה עבור לבעלי עסקים ומשפחותיהם תוכנית עסקית וחוקה משפחתית, הכוללת: הסדרי שותפות, מנגנוני תגמול, הסדרי פרישה ומכירה של עסקים.
תהליך גיבוש התוכנית העסקית במחשבה קדימה – ייעוץ לעסקים משפחתיים מטפל בהיבט בכלכלי, משפחתי, רגשי בינאישי, מיסויי ובנקאי תחת קורת גג אחת ובדיסקרטיות.

היבטים פיננסיים עסקיים ומשפחתיים לקראת גיבוש:

הסכם שותפות
הסכם יחסי ממון
הסדרי ממון
תקנון
תקנון חברה
תכנון עסקי משפחתי
תכנית גישור לעסק משפחתי
ייעוץ לעסק משפחתי
ייעוץ עסקי פיננסי
עסק משפחתי
הערכת שווי חברה
הכשרת הדור הניהולי החדש
הגנה על נכסי המשפחה
דור ההמשך
העברת נכסים מדור לדור
מנהלים בחברות משפחתיות
העברת עסק משפחתי
מכירת עסק משפחתי
העברת רכוש מדור לדור
העברת נכסים ועסק מדור לדור
חברות משפחתיות
עסקים משפחתיים
מבנה ארגוני
תוכנית עסקית
מנגנונים לקבלת החלטות

כל הזכויות שמורות © לחברת מחשבה קדימה – ייעוץ לעסקים משפחתיים   •   שירותי מחשבה קדימה – ייעוץ לעסקים משפחתיים אינם מהווים תחליף לשירותים משפטיים.
לייבסיטי - בניית אתרים